recent
Güncel Haberler

Yeni Türk Ajan Fade'in Oynanış Fragmanı Yayınlandı, İşte Tüm Yetenekleri!

Ana Sayfa
Yeni Türk Ajan Fade'in Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Riot Games, Valorant'ın en yeni Türk ajanı Fade'i bu ayın başlarında duyurdu ve Valorant Masters Reykjavik büyük finalinde resmi bir sinematik fragmanı ve oynanış videosu nihayet su yüzüne çıktı. Yeni fragman, Fade'in diğer oyuncuları manipüle etme ve takım dövüşlerini kontrol etme gibi görünen yeteneklerini sergiliyor. Fade, 28 Nisan'da Valorant 4. Bölüm 3. Kısım Karmaşa ile birlikte gelecek. 

[info] Valorant'a Gelecek Yeni Türk Ajan Fade'in Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Yeni Türk ajanımızın yetenekleri gösterilen oyun içi oynanış fragmanı yayınlandı.

Valorant'ta Fade kimdir?

Şu anda Fade hakkında çok az şey biliniyor. Yeni sinematik fragmanda ajanın yeteneklerine bir bakış attık ve görünüşe göre herkesin en karanlık korkularını serbest bırakabilir. Favori ajanlarımızdan bazılarının onun tuzağına düştüğünü görüyoruz. 

Sinematik fragmanı, birkaç ajanın Fade'i yakalamak için savaştığı atış poligonunda Cypher'ın ofisinden gelen sesli mesajda belirtilen görevi gösteriyor. Fragman, Fade'in geçen hafta yayınlanan fragmanlarla tutarlı olarak her ajanın en büyük korkularına dokunduğunu gösteriyor. 

Neon'un en büyük korkusu koşamayacak olmasıdır, Sova, okçuluk becerilerini geçersiz kılacak görüşünü kaybetmekten  ve Omen'in maskesinin düşeceğinden korkmaktadır. Zayıf bir durumda olan diğer ajanlardan bazılarının zihinlerini manipüle ettiğini gördük. Ajanların zihinlerinin kontrolünü serbest bıraktıktan sonra, korkularına kıyasla onları canlı canlı yiyeceğini belirtti.

Yetenekleri (Videolu)

Aşağıda her bir yeteneği ayrı ayrı inceleyeceğiz, ancak bu sefer Twinfinite'e Riot Games tarafından sağlanan görüntüleri ekleyeceğiz:

Ecel (C)

Bir Ecel KUŞAN. Ecel'i düz bir hatta ileriye yollamak için ateş et. Ecel, koni şeklindeki görüş alanında bulunan herhangi bir düşmana veya düşmanın bıraktığı ize kilitlenip hedefinin peşine takılır ve yakalarsa hedefin görüşünü kısıtlar. Ecel'i nişangâhının baktığı yöne doğru ilerletmek için ateş etme düğmesine basılı tut. 

Mıhla (Q)


Bir saf korku yumağı kuşan. Fırlatmak için ateş et. Yumak belli bir süre sonra yere iner. Yumak yere çarptığında açılarak yakındaki düşmanları oldukları yere sabitler. Sabitlenmiş düşmanlar sağır olur ve çürüme hasarı almaya başlar. Yumağı yere erken indirmek için tekrar kullan.

Musallat (E)

Musallat olan bir gözcü kuşan. Fırlatmak için ateş et. Gözcü belli bir süre sonra yere iner. Gözcü yere indiğinde etkinleşerek görüş menzili içinde kalan düşmanları açığa çıkarır ve hepsine dehşet izi uygular. Düşmanlar gözcüyü yok edebilir. Gözcüyü yere erken indirmek için tekrar kullan.

Gece Karanlığı (X)


Korkunun gücünü KUŞAN. Duvarların içinden geçebilen bir kâbus enerjisi göndermek için ateş et. Bu enerji rakibe doğru giden bir iz oluşturmanın yanında rakibi sağır eder ve çürüme uygular.

Yeni Türk Ajan Fade'in Oynanış Fragmanı Yayınlandı, İşte Tüm Yetenekleri!
Fade 3D

Seçim Animasyonu


Kaynak: YouTube 

author-img
Get4Games

Yorumlar

Yorum yok
Yorum Gönder
    google-playkhamsatmostaqltradent