recent
Güncel Haberler

The Last Of Us Filmi Durgun Bir Süreçte

Ana Sayfa
The Last Of Us Filmi Durgun Bir Süreçte

Spider Man ve Spartacus gibi serilerle adını duyurmuş yapımcı-yönetmen Sam Raimi, The Last of Us film uyarlaması gündeme geldiğinden beri projenin içinde olan bir isim. Sam Raimi, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir röportajda, senaryo konusunda Naughty Dog’dan Neil Druckmann ile birtakım anlaşmazlıklar olduğunu söyleyerek filmin düşündüğümüzden daha geç çıkabileceği sinyalini verdi.

Bahsi geçen başarılı yönetmen bu konuda, “Sony’nin film için planları var. Aynı şekilde Neil Druckmann’in de kendi planları var ve bu planlar Sony’ninkiler ile aynı değil. Yapım şirketimin bu konuda hakları olmadığı için yardım edemem. Eğer uzlaşıp, projeyi ileri götürmeye karar verirlerse onlara seve seve yardım ederim. Fakat şu an bir durgunluk var, proje olduğu yerde duruyor. Her ne kadar bunun nedenini söylemek bana düşmese de hikayenin nereye gideceği konusunda küçük bir anlaşmazlık var gibi.” dedi.

Temmuz 2014’de Maisie Williams’ın Ellie için düşünüldüğü haberi filme olan ilginin artmasını sağladı. Ocak 2015’de filmin hazırlıklarının gayet iyi geçtiği haberleri çıkmışken, Nisan 2016’da Neil Druckmann bir yılı aşkın süredir filme dair bir gelişme olmadığınısöyledi. Filmin bu inişli çıkışlı sürecinin nasıl biteceğini merak etmekle beraber oyunayakışacak bir adaptasyon olmasını umuyoruz.

Kaynak: LeaderGamer
author-img
Get4Games

Yorumlar

Yorum yok
Yorum Gönder
    google-playkhamsatmostaqltradent