recent
Güncel Haberler

Eski Bir GTA Yapımcısı, Ready Player One Tarzında Bir Oyun Üzerinde Çalışıyor

Ana Sayfa
Eski Bir GTA Yapımcısı, Ready Player One Tarzında Bir Oyun Üzerinde Çalışıyor

Halkın çok az tanıdığı bir stüdyo tarafından bir araya getirilmiş oldukça iddialı bir proje. Ancak bu şirketin kurucusunun adı, Rockstar Games için uzun süredir çalıştığı için tanıdık gelebilir.

Nisan 2015'te, Rockstar North'un Başkanı ve GTA ve Red Dead Redemption gibi destansı hitlerin yapımcısı Leslie Benzies, yargılanmadan önce yıldız şirketten ayrılmaya karar verdi. Ana hissedar daha sonra 2016'da Royal Circus Games adlı yeni bir stüdyo kurdu. İki yıl sonra, TakeTwo Interactive  mahkemeye bir mektup gönderdikten sonra şirketin adı Build A Rocket Boy olarak değiştirildi. Ancak bugün bizi ilgilendiren bu yasal çöküş değil.

Yeni stüdyo Benzies henüz tek bir oyun yayınlamadı. Söylemeye gerek yok, Build A Rocket Boy ekipleri şu anda Everywhere adlı bir AAA oyunu üzerinde çalışıyor. Ve analist Roberto Serrano tarafından keşfedilen birkaç belgeye göre, ufukta son derece iddialı bir proje var. Aslında, gerçek hayatta "Ready Player One (film)" olarak bilinir.

Her yerde, birkaç bölüm boyunca sözde "destansı" bir hikaye ile çok oyunculu boyutu vurgularken, devasa bir açık dünya sunacak. Bu tür "sanal sanal alanda" oyuncular, bonus olarak derin sosyal özelliklerle kendi dünyalarını yaratabilecekler. Şimdilik bununla idare etmemiz gerekecek.Kaynak: VGC

author-img
Get4Games

Yorumlar

Yorum yok
Yorum Gönder
    google-playkhamsatmostaqltradent