recent
Güncel Haberler

Epic Games Store: Sıradaki Ücretsiz Oyun Sızdırıldı, Büyük Savaş Geliyor!

Ana Sayfa
Epic Games Store: Sıradaki Ücretsiz Oyun Sızdırıldı, Büyük Savaş Geliyor!

Ücretsiz gizemli oyunlar Epic Games Store'a geri döndü ve platform, alışılmış rutinini bozarak daha büyük yapımları sunmaya başladı. Önümüzdeki dört hafta boyunca yayıncı, her zamankinden daha cömert davranacak. Ancak, bir sonraki ücretsiz oyunlar bir sonraki Perşembe akşama kadar gizemini koruyacak. En azından teoride bu böyle, çünkü bir kez daha bir sonraki Epic Games Store ücretsiz oyunu önceden açıklandı. 

Üçüncü büyük ücretsiz Epic Games Store oyunu sızdırıldı

Epic Games Store yine yaptı yapacağını. Fortnite'ın arkasındaki bu popüler mağaza, her yıl Mega Sale sırasında alışılagelmiş rutininden uzaklaşmaya karar veriyor. Genellikle ikili olarak sunulan küçük bağımsız yapımlar yerine, bu sefer büyük ücretsiz oyunlar sunuluyor. Bu etkinlik, lisansın son taksiti olan Dragon Age Inquisition ile başladı. Bu hafta ise farklı bir atmosferle karşı karşıyayız. Kullanıcılar, Farming Simulator 22'yi 30 Mayıs 2024 saat 18.59'a kadar ücretsiz alarak çiftçilik dünyasına adım atabilirler. Bundan sonra ise platform, traktörlerin yerini yeni bir hediye ile değiştirecek. Evet, doğru duydunuz, bir sonraki büyük ücretsiz Epic Games Store oyunu yine sızdırıldı.

Bu sızıntı için bir kez daha Billbil-kun'a teşekkürler. Kendisi, hediye edilecek bir sonraki oyunların isimlerini bize önceden bildirmeyi alışkanlık haline getirdi ve bu Mega Sale döneminde sunulan üçüncü oyun da bir istisna değil. Etkinliğin üçüncü ücretsiz Epic Games Store oyunu Chivalry 2 olacak. Şu anda Prime Gaming üzerinden de erişilebilen bu mükemmel oyun, Amazon aboneliği olmayanlar için harika bir fırsat.

Bu oyun için büyük bir güncelleme

Son derece popüler ve bol aksiyonlu çok oyunculu oyun, yeni bir hedef haritası, yeni bir silah, savaşta değişiklikler ve oyunun genel kalitesinde iyileştirmeler gibi bir dizi yeni özellikle güncellendi. Kısacası, genellikle neşeli ve eğlence dolu bir katliamla sonuçlanan bu büyük ölçekli savaşları renklendirecek pek çok yenilik var. Tüm bunları 30 Mayıs'tan 6 Haziran 2024'e kadar Epic Games Store'dan Chivalry 2'yi ücretsiz olarak indirerek keşfedebilirsiniz. Bu arada, hala fırsatı kaçırmadıysanız, şu an mağazada ücretsiz olan Farming Simulator 22'yi de almayı unutmayın.

author-img
Ömer Çağlar T.

Yorumlar

Yorum yok
Yorum Gönder
    google-playkhamsatmostaqltradent