recent
Güncel Haberler

Battlefield 2042'de Devrim, Takım Arkadaşlarınızla Konuşabileceksiniz!

Ana Sayfa
Battlefield 2042'de Devrim, Takım Arkadaşlarınızla Konuşabileceksiniz!

Altı aylık bir batmanın ardından Battlefield 2042, başını suyun üstüne çıkarabilecek mi? FPS'nin mevcut olduğu tüm platformlarda bugün piyasaya sürülen Yama 4.0 için tüm sorunları çözecek mi?

Geçen hafta duyurulan Battlefield 2042'nin gelecek vaat eden  4.0 sürümü, uzun zamandır beklenen (en azından söylemek gerekirse) bir özelliği  beraberinde getiriyor: sesli sohbet.

Yama 4.0'ın gündeminde VoIP

Ekibinizin üyeleriyle Kasım ayından beri beklenen sesli arama özelliği bugün kullanıma sunuldu. Rekabetçi bir savaş oyunu için oldukça kullanışlı, değil mi? 

Bu güncellemedeki diğer önemli eklemeler arasında, silahlarımıza ekleyebileceğimiz ataşmanlarda büyük düzenlemelerin yanı sıra çeşitli uzmanların (özellikle Rao, Paik ve Sundance) becerilerinde çeşitli ve çeşitli tavizler görüyoruz. 

Başka bir başlıkta DICE, XP'nin çeşitli durumlarda daha cömertçe verileceğini ve şeritlerin elde edilmesinin daha kolay olacağını duyurdu. Ayrıca sürüm 3.3 ile  yeni girilen işaretçi, her turun sonunda otomatik olarak görünür. 

4.0 sürümü tarafından sunulan değişikliklerin tam listesi kaynak bağlantıda mevcuttur.  Battlefield 2042'nin devamı yapım aşamasında olduğu için Electronic Arts'ın gemiyi ne kadar daha kurtarmaya çalışacağı hala belirsiz.Kaynak: Electronic Arts

author-img
Get4Games

Yorumlar

Yorum yok
Yorum Gönder
    google-playkhamsatmostaqltradent